WYNIKI WYBORÓW DO SEJMU 13.10.2019
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk Warszawa 64 46 42 6 8 18 7 2 4 12 8 2 0 2 221
2 CYRAŃSKI Adam Zbigniew Kielce 9 14 8 0 0 1 0 2 0 0 3 0 0 0 37
3 OKŁA-DREWNOWICZ Marzena Skarżysko-Kamienna 20 10 11 2 0 11 3 2 2 3 1 0 0 0 65
4 GIERADA Artur Daniel Kielce 4 2 4 4 0 1 0 2 1 1 1 0 0 0 20
5 WOJDA Agata Ewa Kielce 6 8 6 0 0 3 1 0 1 2 1 1 0 0 29
6 MATEREK Jerzy Zbigniew Suchedniów 4 5 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 12
7 PIETRZCZYK Lucjan Marek Bilcza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
8 BRAUN Michał Jerzy Kielce 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
9 KMITA Maciej Robert Pińczów 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
10 HANDZE Edyta Anna Ostrowiec Świętokrzyski 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4
11 CICHOCKI Michał Ryszard Końskie 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 4
12 DZIAREK Mirosław Kamień Łukawski 0 0 0 1 0 2 0 0 1 1 1 0 0 0 6
13 ZOCH Andrzej Franciszek Busko-Zdrój 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MADERAK Łukasz Skorczów 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
15 BRYK Józef Staszów 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ŁATA Eugeniusz Wacław Jędrzejów 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
17 SIOJA Anna Czesława Kije 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3
18 PUSTUŁ Gabriela Karolina Chlewice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
19 JARKIEWICZ Robert Paweł Kraków 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
20 MNOYAN Avetis Wolica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 GRUSZKA Dorota Joanna Cudzynowice 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
22 KLESYK Maciej Stanisław Kielce 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
23 GERMAN-SZCZUKIEWICZ Katarzyna Monika Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 KRZYSTANEK Norbert Staszów 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
25 DZIOPA Teresa Brzechów 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
26 DZIEWANOWSKA Anna Maria Oblęgorek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 BATOR Dawid Zdzisław Suchedniów 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 DAJCZER Jakub Czarniecka Góra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 ŁUKAWSKA Dorota Marzena Ostrowiec Świętokrzyski 1 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
30 JAROSZEK Zofia Teresa Stary Korczyn 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31 BUSZEWICZ Izabela Krystyna Oblęgór 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 GĄGOROWSKI Sławomir Sylwester Sandomierz 3 2 2 3 1 2 0 1 0 0 4 1 0 0 19
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 BOSAK Krzysztof Warszawa 18 14 20 3 3 21 6 13 5 9 8 1 0 0 121
2 IWAN Mateusz Kamil Huta Nowa 1 2 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 9
3 MILCZUSZEK Damian Rafał Końskie 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
4 WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester Wąchock 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 5
5 SOKOLNICKI Michał Starachowice 0 1 2 0 0 1 0 0 1 0 2 1 0 0 8
6 OSPARA Łukasz Szczepan Kielce 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2
7 PIASECKA - LEYDO Mariola Nina Kielce 1 3 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 7
8 BILSKI Juliusz Skarżysko-Kamienna 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 3
9 KUROWSKI Dawid Stefan Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2
10 ORANIEC Roksana Adrianna Ćmielów 7 1 3 0 5 0 0 2 0 2 1 0 0 0 21
11 SZCZĘSNA Aneta Karolina Piekoszów 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 0 0 0 0 4
12 SYMELA Kinga Paula Końskie 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3
13 ŚLIWA Mateusz Krzysztof Sudół 0 1 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 5
14 KOPACZ Artur Trzcianka 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3
15 DŁUGOSZ Przemysław Jan Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
16 WIECZOREK Katarzyna Mariola Kielce 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 4
17 PAJĄK Krzysztof Kielce 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
18 RUSIN Kinga Barbara Kostomłoty Pierwsze 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 LEŻAŃSKA Barbara Walentyna Kołomań 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 TKACZ Sebastian Piotr Brzeziny 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
21 ZAPART Danuta Ewa Kielce 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 3
22 MAŁKIEWICZ Marceli Seweryn Góry Wysokie 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 5
23 BURZAWA Piotr Władysław Kielce 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
24 TOMCZYK Dorota Maria Klimontów 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
25 ŚWISTAK Łukasz Starachowice 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
26 OBIEDZIŃSKI Mikołaj Jan Nowiny 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 KOZIEŁ Maria Izabela Starachowice 1 0 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
28 GŁODEK Monika Wioletta Ostrowiec Świętokrzyski 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
29 TYRAŁA Krzysztof Jerzy Jędrzejów 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
30 WILCZYŃSKA Dominika Maria Starachowice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2
31 BUGAJSKI Andrzej Łysowody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 4
32 KASZA Krzysztof Wiesław Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 SIEKIERSKI Czesław Adam Warszawa 5 17 11 1 5 6 2 6 7 8 11 2 2 0 83
2 APEL Piotr Daniel Warszawa 1 0 0 0 1 5 0 0 3 0 0 0 0 1 11
3 KOTOWSKI Kazimierz Jerzy Opatów 51 52 50 12 24 36 14 25 9 13 25 4 0 0 315
4 SWAJDA Andrzej Sulisławice 1 0 3 1 1 1 0 0 0 1 2 1 0 0 11
5 GAŁUSZKA Grzegorz Andrzej Kielce 1 1 0 1 0 2 0 0 0 0 1 1 0 0 7
6 TYJAS Jolanta Dorota Nieznanowice 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
7 WAWRZYŁA Leszek Jarosław Sieńsko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BARAŃSKA Stanisława Danuta Ostrowiec Świętokrzyski 4 3 3 0 0 4 0 0 0 0 1 1 0 0 16
9 ŚWIERCZYŃSKI Łukasz Stąporków 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
10 BIEŃ Ewelina Janina Zielonka 39 22 26 5 7 29 6 11 16 10 29 0 0 0 200
11 FUCIA Mirosław Stanisław Sielec Kolonia 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
12 BĘTKOWSKA Sylwia Joanna Kostomłoty Drugie 1 0 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 5
13 MARWICKI Krzysztof Sebastian Kielce 0 1 2 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 7
14 SZULC Aleksandra Aniela Kielce 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
15 NOWACZKIEWICZ Sebastian Stanisław Zawada 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
16 MICHNOWSKA-MAŁEK Katarzyna Magdalena Skarżysko-Kamienna 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
17 GOLIK Anna Zofia Pińczów 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 GABRYŚ Anna Staniowice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 4
19 KARLIŃSKI Mateusz Mikołaj Łosienek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
20 ŻOŁĄDEK Piotr Bogusław Łabędziów 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
21 ŻYŁA Jerzy Zbigniew Sandomierz 0 0 5 0 0 3 0 0 0 2 4 0 0 0 14
22 GARBUZIK Paweł Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 ŻEBROWSKI Adam Cedzyna 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
24 ZDONEK Krystyna Grażyna Jastków 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
25 SKOTNICKI Michał Tomasz Szydłów 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
26 BRZESZCZ Joanna Halina Pierocice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 KRUK Zofia Teresa Wola Morawicka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 BODO Robert Skarżysko-Kamienna 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
29 MYSZKA Jan Jerzy Tychów Stary 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 4
30 PAWLIK Danuta Aniela Starachowice 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
31 KLIŚ Karol Paweł Nowy Korczyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 JARUBAS Krystian Stefan Błotnowola 7 9 10 1 3 3 5 0 2 3 0 0 0 0 43
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 ZIOBRO Zbigniew Tadeusz Warszawa 115 116 82 65 47 94 67 46 51 66 33 2 4 4 792
2 KRUPKA Anna Maria Wola Starogrodzka 78 29 43 15 30 41 24 48 22 37 37 0 3 0 407
3 LIPIEC Krzysztof Bogdan Starachowice 7 10 12 6 2 7 10 7 4 3 3 1 0 1 73
4 CIEŚLAK Michał Oblekoń 7 3 4 1 2 2 4 1 1 5 1 0 0 1 32
5 KWITEK Marek Sandomierz 14 6 10 3 3 5 7 10 15 14 12 0 0 0 99
6 WAWRZYK Piotr Sylwester Kielce 2 0 0 0 1 3 0 1 0 2 0 0 0 0 9
7 WOJTYSZEK Agata Katarzyna Starachowice 8 12 6 2 0 7 9 9 6 10 5 0 0 0 74
8 ZUBA Maria Suchedniów 3 1 0 0 1 2 1 0 3 0 1 0 0 0 12
9 LATOSIŃSKI Bogdan Jan Straszniów Gumienicki 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
10 KRYJ Andrzej Michał Ostrowiec Świętokrzyski 26 27 22 12 8 11 11 13 2 4 2 0 0 0 138
11 GOSEK Mariusz Marek Kielce 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 3
12 BIELECKI Krzysztof Warszawa 5 2 3 0 0 1 3 1 6 2 0 0 0 1 24
13 KONARSKI Artur Marian Jadwigów 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0 1 0 0 0 6
14 PUCHROWICZ Tomasz Andrzej Raków 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
15 TARCZYŃSKI Dominik Kielce 15 11 12 3 1 8 3 2 3 2 4 0 0 0 64
16 KONIUSZ Zbigniew Adam Pińczów 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
17 STĘPIEŃ-ZAJĄC Dorota Ewa Ostrowiec Świętokrzyski 28 8 18 15 8 15 10 10 1 5 5 0 0 0 123
18 PIEC Grzegorz Smyków 0 0 0 0 0 2 2 0 0 1 0 0 0 0 5
19 SŁONIEWSKA Monika Kielce 2 0 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 6
20 ORZEŁ Bartłomiej Piotr Nowy Sącz 1 1 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7
21 BURAS Agnieszka Dorota Suchedniów 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4
22 STRZAŁA Marek Staszów 0 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 5
23 JALOWSKA Małgorzata Barbara Adamów 58 59 48 63 26 100 56 32 31 49 4 3 8 2 539
24 PRZYBYSZEWSKI Hubert Wacław Kazimierza Wielka 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2
25 ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof Kielce 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 3
26 IWAŃSKA-BĘBEN Patrycja Anna Kielce 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 3
27 PRZYGODZKA Urszula Radoszyce 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
28 CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz Szczecin 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
29 KRĘPA Danuta Barbara Starachowice 1 0 0 2 3 1 2 0 2 1 0 0 0 0 12
30 ZIELEŃ Magdalena Anna Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 6
31 KUŚ Agnieszka Starachowice 0 1 0 0 1 1 2 0 3 0 2 0 0 0 10
32 DORYWALSKI Bartłomiej Włoszczowa 0 0 2 2 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 7
KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof Kielce 9 7 3 2 3 7 1 2 0 1 2 1 1 0 39
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOLENDA Marcin Lech Szewna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KRYSTOWSKA Anna Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PIOTROWSKI Michał Franciszek Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ZIELIŃSKI Grzegorz Piaski Brzóstowskie 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3
7 GŁODKOWSKA Katarzyna Edyta Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
8 BUKŁAT Łukasz Roman Górno-Parcele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MACHNICKA-ZIELIŃSKA Ewa Justyna Kielce 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
10 LECH Sławomir Krystian Chmielnik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DEEP Magdalena Maria Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BUKŁAT Magdalena Anna Górno-Parcele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SITKOWSKI Piotr Maksymilian Wąchock 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
14 PAWLIKOWSKA-WIJAS Ewelina Edyta Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 LIS Tomasz Grzegorz Starachowice 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
16 PĘCAK Monika Agnieszka Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 BOŻEK Karol Jerzy Starachowice 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
18 BOŻEK Aleksandra Sylwia Starachowice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 JAROSZEWSKI Paweł Łukasz Kielce 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 SZEJNA Andrzej Jan Izabelów 18 41 38 6 4 23 6 10 10 6 10 0 1 0 173
2 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna Warszawa 9 4 4 0 3 3 0 2 0 1 5 0 0 0 31
3 PIETRUSZKA Aron Adrian Ostrowiec Świętokrzyski 2 3 6 1 0 0 1 0 1 2 2 0 1 0 19
4 WIELGUS Iwona Kielce 3 4 6 0 0 3 0 2 3 2 3 0 0 1 27
5 GAJDA Jan Skarżysko-Kamienna 1 1 2 0 1 1 1 0 0 0 4 1 0 0 12
6 CHŁODNICKI Marcin Kielce 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 4
7 LISIAK Alicja Małgorzata Morawica 3 3 5 1 0 3 1 2 1 2 1 0 0 1 23
8 CHYLA Arkadiusz Sędziszów 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
9 DŁUGOSZ Bogusława Bartków 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 4
10 GRABOWSKI Józef Ostrowiec Świętokrzyski 3 2 3 4 1 0 3 0 0 1 0 0 0 0 17
11 ARENDARSKI Krzysztof Wojciech Kielce 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
12 BIELUŃ Adrian Aleksander Rudki 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 4
13 LISOWSKA Anna Dorota Kielce 0 2 1 0 0 0 0 1 2 2 1 0 0 0 9
14 KARPIŃSKI Stanisław Adam Nowa Słupia 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
15 KRUPA Jacek Jakub Sandomierz 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5
16 ŁOSIN Dariusz Cedzyna 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
17 KOSECKA Halina Kielce 1 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 6
18 TARAPACZ Anna Ewa Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 MARENIN Mirosława Zofia Kielce 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
20 KOWALCZYK-KWIECIEŃ Irena Krystyna Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
21 KOMAR Iga Nietulisko Duże 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 5
22 KASPERKIEWICZ Piotr Staszów 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
23 BOROWIECKA Beata Monika Kielce 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
24 WALO Marek Jerzy Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 PAWŁOWSKA Agata Dominika Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 MENTEL-WALKIEWICZ Anna Marta Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 KOPER Ewa Zofia Ożarów 3 3 11 0 2 4 1 1 0 0 0 0 0 0 25
28 ZIMNICKA Marlena Kielce 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
29 SOJKA-GŁUSZAK Dobrosława Hanna Chomentówek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 JUREK Robert Konieczno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
31 KLAMCZYŃSKI Jan Tadeusz Szydłów 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZ ĄDOWCY                              
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 SKUZA Stanisław Kielce 1 2 3 1 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0 13
2 JEDYNAK Monika Stąporków 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KAŹMIERCZAK Emilia Kinga Staszów 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
4 DUDEK Artur Maciej Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0 3
5 SIKORA Hubert Adam Kielce 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
6 KOZA Paulina Bizoręda 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 4
7 DOMAGAŁA Aleksander Józef Nieprowice 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
8 SIKORA Jakub Dawid Wiśniówka 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
9 CZAJ Dominik Stanisław Krasocin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WOCH Marcin Grzegorz Słupia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JAŁOCHA Anna Helena Miławczyce 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 3
12 FILIKS Antoni Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 GORZELAK Monika Edyta Wólka Kłucka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KOŚCIELNIAK Ireneusz Jan Starachowice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SĘDEK Żaneta Iwona Ignacówka 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
16 KRZEMIŃSKI Maciej Mateusz Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 FORMA Paulina Krystyna Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 KLIMEK Adam Karol Skorzeszyce 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
19 WAWRZEŃCZYK Agata Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 DROGOSZ Bartłomiej Piotr Brynica 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
21 FLORCZYK Justyna Pilczyca 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 KUMEK Karol Paweł Ruda 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
23 OLEJARCZYK Irena Kielce 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
24 SAGAN Stanisław Grzegorz Badrzychowice 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
25 ADAMCZYK Magdalena Karolina Wiśniówka 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
26 KUROWSKI Hubert Marcin Wilanów 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
27 SIKORA Marlena Magdalena Kielce 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
28 TARKA Tomasz Piotr Kielce 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
29 KOWALSKA Dorota Maria Masłów I 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
30 OSMAN Monika Maria Brynica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 PAWLIK-KIRKIEWICZ Magdalena Kinga Kielce 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
32 JELONEK Arkadiusz Cezary Kielce 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 5
GŁÓWNE WYNIKI WYBORÓW
Komitety Wyborcze OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA GŁOSÓW WYNIKI PROCENTOWE
KOMITETÓW
WYBORCZYCH
KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 120 96 84 18 10 46 12 10 9 21 21 5 1 2 455 10,37%
KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 35 26 37 7 12 34 15 17 11 13 19 7 2 0 235 5,36%
POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 114 110 117 21 44 92 30 45 40 40 77 9 2 2 743 16,93%
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 373 288 276 194 135 305 214 181 158 204 114 6 15 9 2472 56,34%
SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 9 10 4 2 5 7 2 3 0 1 2 1 2 0 48 1,09%
SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 50 74 81 14 17 42 20 21 18 16 29 1 2 2 387 8,82%
KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 7 5 9 3 1 4 4 7 3 0 3 1 0 1 48 1,09%
RAZEM 708 609 608 259 224 530 297 284 239 295 265 30 24 16 4388 100,00%
PROCENTOWE WYNIKI
Komitety Wyborcze OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 16,95% 15,76% 13,82% 6,95% 4,46% 8,68% 4,04% 3,52% 3,77% 7,12% 7,92% 16,67% 4,17% 12,50%
KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 4,94% 4,27% 6,09% 2,70% 5,36% 6,42% 5,05% 5,99% 4,60% 4,41% 7,17% 23,33% 8,33% 0,00%
POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16,10% 18,06% 19,24% 8,11% 19,64% 17,36% 10,10% 15,85% 16,74% 13,56% 29,06% 30,00% 8,33% 12,50%
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 52,68% 47,29% 45,39% 74,90% 60,27% 57,55% 72,05% 63,73% 66,11% 69,15% 43,02% 20,00% 62,50% 56,25%
SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 1,27% 1,64% 0,66% 0,77% 2,23% 1,32% 0,67% 1,06% 0,00% 0,34% 0,75% 3,33% 8,33% 0,00%
SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 7,06% 12,15% 13,32% 5,41% 7,59% 7,92% 6,73% 7,39% 7,53% 5,42% 10,94% 3,33% 8,33% 12,50%
KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 0,99% 0,82% 1,48% 1,16% 0,45% 0,75% 1,35% 2,46% 1,26% 0,00% 1,13% 3,33% 0,00% 6,25%
WYNIKI W OBWODACH
KOŃCOWE WYNIKI WYBORÓW
WYNIKI WYBORÓW DO SENATU 13.10.2019
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Komitet Przynależność do partii politycznej lub poparcie OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 DĘBNIAK Marzena Magdalena Ostrowiec Świętokrzyski KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW „WSPÓLNY
SENATOR MARZENA
DĘBNIAK”
nie należy do partii
politycznej
222 207 209 65 75 175 77 88 45 65 117 18 8 9 1380
2 LORANTY Dariusz Adam Kobyłka KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI
I SAMORZĄDOWCY
nie należy do partii
politycznej
135 134 137 30 36 90 35 44 40 48 43 8 1 3 784
3 RUSIECKI Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski KOMITET WYBORCZY
 PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOMITET WYBORCZY PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
347 260 252 165 110 265 190 160 154 183 108 6 15 4 2219
WYNIKI PROCENTOWE
Numer na liście Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Komitet Przynależność do partii politycznej lub poparcie OBW1
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW2
Zespół Szkół w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 56
OBW3
Miejsko-Gminny
Ośrodek Kultury
w Ożarowie
ul. Stodolna 3
OBW4
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Dębnie
Dębno 69
OBW5
Publiczny Zespół
Szkoły i Przedszkola
w Lasocinie
ul. Rynek 17
OBW6
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW7
Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Ożarowie
Osiedle Wzgórze 54 
OBW8
Remiza OSP
w Janikowie
Janików 5A
OBW9
Remiza OSP
w Jakubowicach
Jakubowice 48A
OBW10
Remiza OSP
w Przybysławicach
Przybysławice 46
OBW11
Remiza OSP
w Sobótce
Sobótka 146
OBW12
Dom Pomocy
Społecznej
w Sobowie
Sobów 117
OBW13
Dom Pomocy
Społecznej
w Czachowie
Czachów 54
OBW14
Dom Pomocy Społecznej w SobowieFilia w Suchodółce
Suchodółka 23
SUMA
1 DĘBNIAK Marzena Magdalena Ostrowiec Świętokrzyski KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW „WSPÓLNY
SENATOR MARZENA
DĘBNIAK”
nie należy do partii
politycznej
31,53% 34,44% 34,95% 25,00% 33,94% 33,02% 25,50% 30,14% 18,83% 21,96% 43,66% 56,25% 33,33% 56,25% 31,49%
2 LORANTY Dariusz Adam Kobyłka KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI
I SAMORZĄDOWCY
nie należy do partii
politycznej
19,18% 22,30% 22,91% 11,54% 16,29% 16,98% 11,59% 15,07% 16,74% 16,22% 16,04% 25,00% 4,17% 18,75% 17,89%
3 RUSIECKI Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski KOMITET WYBORCZY
 PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOMITET WYBORCZY PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49,29% 43,26% 42,14% 63,46% 49,77% 50,00% 62,91% 54,79% 64,44% 61,82% 40,30% 18,75% 62,50% 25,00% 50,63%